Podstrona: Stypendia MNiSW dla studentów PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Stypendia MNiSW dla studentów PRz

2020-01-22
Stypendia MNiSW dla studentów PRz

Dziesięciu studentów naszej uczelni otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia. 22 stycznia 2020 roku decyzje o przyznaniu stypendiów wręczył dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, Prorektor ds. kształcenia.

Wśród nagrodzonych znaleźli się następujący studenci:

• Anna Leśniak - studentka kierunku Transport
  • Bartosz Filipkowski - student kierunku Lotnictwo i kosmonautyka
  • Michał Jakubowski - student kierunku Lotnictwo i kosmonautyka
  • Katarzyna Kaczorowska - studentka kierunku Lotnictwo i kosmonautyka
  • Bartosz Kaźmierski - student kierunku Lotnictwo i kosmonautyka
  • Damian Maciorowski - student kierunku Inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego
  • Łukasz Oryszczak - student kierunku Lotnictwo i kosmonautyka
  • Aleksandra Pasich - studentka kierunku Lotnictwo i kosmonautyka
  • Karolina Pazura - studentka kierunku Inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego
  • Damian Świrk - student kierunku Lotnictwo i kosmonautyka