Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

18 Mar

Odczarowywanie matematyki, czyli Dzień Liczby Pi

3,14 to pierwsze trzy cyfry jednej z najbardziej inspirujących liczb – liczby π, która corocznie 14 marca obchodzi swoje święto na całym świecie, w tym także na Wydziale Matematyki i Fizyki PRz.
14 Mar

Przyszłość to materiały – Ogólnopolski Dzień Inżynierii Materiałowej

Politechnika Rzeszowska drugi rok z rzędu bierze udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Inżynierii Materiałowej, który odbędzie się 22 marca br.

13 Mar

Konferencja „Sztuczna inteligencja w edukacji – skuteczne narzędzia w pracy...

Uczestnicy konferencji wysłuchali czterech tematycznych referatów wprowadzających, a następnie wzięli udział w panelu dyskusyjnym.
12 Mar

Współpraca z RBC Bearings

W ramach współpracy wykładowcy Politechniki Rzeszowskiej przeprowadzili szkolenie z zakresu natryskiwania cieplnego dla pracowników firmy RBC Bearings Polska.

11 Mar

Dzień otwarty Politechniki Rzeszowskiej – zapowiedź

Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy stoją przed wyborem uczelni wyższej.
08 Mar

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Życzenia z okazji Dnia Kobiet rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika.

05 Mar

Podkarpacki Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2024

Dyplomy i listy gratulacyjne przedstawicielom najlepszych szkół wręczyli rektor naszej uczelni prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik i podkarpacki kurator oświaty Dorota Nowak-Maluchnik.
04 Mar

Kobiety w lotniczym mundurze

„Kobiety w lotniczym mundurze” to kolejna odsłona spotkań z cyklu ,,Twarze lotnictwa”, którego temat przewodni dotyczył obecności i roli kobiet w Siłach Powietrznych RP.

Archiwum wiadomości