Podstrona: Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Stalowowolskiego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Stalowowolskiego

2018-05-08
kategoria: Wydarzenia, Sport
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Stalowowolskiego

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli organizuje Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Stalowowolskiego, który odbędzie się 10 maja na stadionie piłkarskim MOSiR w Stalowej Woli.

Turniej rozpocznie się o godz. 13.00.

Zawodnicy reprezentować będą następujące uczelnie krajowe i zagraniczne:

• Wydział Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie,
  • Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli,
  • Wydział Materiałów , Metalurgii i Recyklingu Uniwersytetu Technicznego w Koszycach,
  • Wydział Technologii Produkcji Uniwersytetu Technicznego w Koszycach z siedzibą w Preszowie,
  • Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technicznego w Żylinie,
  • Wydział Techniczny w Bor Uniwersytet w Belgradzie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków piłki nożnej.