Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 16

08 Gru

Discus CS. Nowy szybowiec Politechniki Rzeszowskiej

Od listopada br. Ośrodek Szkolenia Lotniczego AOS Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej ma nowy szybowiec. To wysokowyczynowa konstrukcja Discus CS (b) V generacji.
07 Gru

[VIDEO] Rzeszów kontra Zielona Góra. Zapraszamy na mecz LOTTO Superligi

9 grudnia br. akademicka drużyna tenisa stołowego Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów zmierzy się z zielonogórskim ZKS Palmiarnia.

28 Lis

[AUDIO] Skok na głęboką wodę … Politechniczni studenci – sportowcy (1)

Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak to młodzi, zdolni, utytułowani sportowcy i studenci Politechniki Rzeszowskiej. Ich domeną są skoki do wody.
08 Lis

Gdy piłeczka w grze… Weekend z tenisem stołowym na Politechnice Rzeszowskiej

To był weekend dla ludzi o mocnych nerwach. Tak mówi się po ostatnich meczach tenisa stołowego LOTTO Superligi. Kibice rzeszowskiej drużyny dodają, że to „thriller w Rzeszowie”.

03 Lis

LOTTO Superliga powraca. Zapraszamy na weekendowe mecze

4 i 6 listopada br. zapraszamy na mecze tenisa stołowego. Po miesięcznej przerwie do rozgrywek powraca LOTTO Superliga.
06 Paź

Wizyta wiceministra sportu i turystyki na Politechnice Rzeszowskiej

5 października 2016 r. na Politechnice Rzeszowskiej gościł Dawid Lasek – wiceminister sportu i turystyki.

Archiwum wiadomości